СК "Святослав"

Таэквон-до, дети, здоровый образ жизни, г. Запорожье

Тренеровки-семинары

Декабрь 4th, 2012

«Малыш-таэквондист»

01.12.2012 на базе ООШ № 76  г. Запорожье прошло торжественное посвящение малышей  в спортсмены.  Юные таэквондисты показали родителям и гостям свои первые достижения. Их настойчивость и стремление были вознаграждены почетными грамотами и первыми добками, которые им вручил глава Запорожской областной ячейки гражданской организации «Всеукраинского союза таэквон-до» и президент спортивного клуба «Святослав» — Зорба Сергей Степанович. Так же был отмечен лучший спортсмен месяца Долгорукий Данил, которому была вручена памятная статуэтка.


Первенство Запорожской области 25.11.2012 года


СК «Святослав» поздравляет всех участников турнира

Спортивно-тренувальний табір

В рамках національного проекту «Здорова нація — майбутнє України» з 30.05.2012 по 06.06.2012 року відбувся виїзд спортсменів в Спортивно-тренувальний табір на узбережжя Азовського моря.

Розпорядок дня

6.00 — Підйом
6.05 — Ранковий туалет
6.15 — Ранкове тренування
7.45 — Сніданок
8.30 — Вихід на море
11.30 — Приготування обіду
12.30 — Обід
13.00 — Обідній сон
15.00 — Спорт-масові заходи
16.30 — Полуденок
17.00 — Вільний час
18.00 — Вечірнє тренування
19.30 — Приготування вечері
20.00 — Вечеря
20.30 — Культурно-масові заходи
21.45 — Вечірня перевірка
22.00 — Відбій


 Навчально — тренувальний процес

в спортивно-тренувальному таборі, спрямований на:

1. Розвиток фізичних якостей спритності, координації, ігрового мислення, гнучкості;
2. Поліпшення техніки володіння своїм тілом;
3. Поліпшення техніки самообороні;
4. Техніка ударів,
5. Техніка безконтактного спарингу.

По закінченню поїздки діти отримали багато позитивних вражень, оздоровились та зміцнили свій бойовий дух.

 Дані оздоровчі поїздки, СК «Святослав» проводить вже не перший рік та з кожним роком поїздка стає все різноманітнішим і цікавіше.

Аттестаційний семінар

В рамках національного проекту «Здорова нація — майбутнє України» 17.05.2012 року на базі Запорізького навчально-реабілітаційного центру «Джерело» відбувся атестаційний семінар, який проводив Заслужений  тренер України, Майстер спорту України міжнародного класу, 4 дан м. Харків — Гагарін Віталій Вікторович 

Метою якого є підвищення уваги та залучення до активних занять спортом дітей з особливими вадами слуху та розвитку, дітей сиріт, учнів дитячих будинків та інтернатів. В ході проекту з метою контролю була  проведена оцінка якості інструкторського складу.

 

Завдання даного семінару підвищення рівня майстерності учнів та всі сторонній, гармонійний розвиток дітей.

На семінарі були присутні 18 учнів центру «Джерело», тренери СК «Святослав» Галенко Ю.І. та Брюховецький М.К., президент СК«Святослав» Зорба С.С., директор ЗНРЦ «Джерело» Нішенко О.В. та завуч з виховної роботи центру Коршунова Н.І.

В ході семінару Гагарін В.В. підкреслив високий спортивний рівень дітей та відмітив, що з їхніми вадами вони досягли великих результатівТакож була дана висока оцінка майстерству інструкторам, які займаються з дітьми.

Віталій Вікторович звернув увагу на позитивну тенденцію та те, що даний вид спорту затребуваний, дітям подобатися і позитивно впливає на навчальний процес.

 

По закінченню семінару 10 учнів отримали зелені пояси (6 куп), 4 жовті (8 куп) та наймолодший вихованець отримав жовту нашивку (9 куп).