СК "Святослав"

Таэквон-до, дети, здоровый образ жизни, г. Запорожье

Новости

Май 18th, 2012

Новий рік — нова аттестація 2014 року

25.01.2014 року відбувся семінар-аттестація Запорізьких спортсменів.  Аттестацію приймав  Енвер Умеров, тренер міжнародної категорії, IV-дан (АР Крим). Спортсмени доводили, що вони з гідністю, мають право носити почесне звання Таеквондист.

День почався з семінару в якому прийняли участь  37 дітей  віком від 6 до 22 років.

Для деяких спортсменів ця аттестація стала першою в їхньму житті та принесла їм багато цікавих вражень.

Також всім спортсменам та присутнім гостям, по-щастило в перше побачити, як проходить аттестація на перший Дан (чорний пояс), яку складав Піщальченко Денис.

Загалом аттестацію склали 35 вихованця спортивного клубу «Святослав»

 

  Аттестація № 1 у 2014 р.  
             
№ п/п  ПІБ спортсмена дата народження атестуються на куп учбовий заклад тренер № сертифікату
1 Джемела Данило 2004 7 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
2 Дударєв Богдан 2001 7 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
3 Задорожній Данило 2003 7 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
4 Картавенко Дарина 2002 7 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
5 Куліковський Володимир 2004 7 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
6 Мартусенко Альона 2003 7 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
7 Семьохін Ернест 2002 7 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
8 Чорнокнижна Дар»я 2002 7 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
9 Манжула Юлія 2001 7 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
10 Альмяшкін Дамір 2003 7 куп ООШ № 76 Галенко Ю.І  
11 Волга Данило 2006 7 куп ООШ № 76 Галенко Ю.І  
12 Долгорукий Данило 2003 7 куп ООШ № 76 Галенко Ю.І  
13 Казка Кирило 2005 7 куп ООШ № 76 Галенко Ю.І  
14 Пехтєрєв Данило 2004 7 куп ООШ № 76 Галенко Ю.І  
15 Силенко Владислав 2005 7 куп ООШ № 76 Галенко Ю.І  
16 Фетісов Олексій 2005 7 куп ООШ № 76 Галенко Ю.І  
17 Фрібус Едуард 2002 7 куп ООШ № 76 Галенко Ю.І  
18 Свєтлічний Ярослав 2001 9 куп КП «Джерело» Піщальченко Д.Ю.  
19 Трусь Олександр 2001 9 куп КП «Джерело» Піщальченко Д.Ю.  
20 Капустін Нестор 2000 9 куп КП «Джерело» Піщальченко Д.Ю.  
21 Зензеров Влад 2006 9 куп КП «Джерело» Піщальченко Д.Ю.  
22 Борсук Едуард 2001 9 куп ООШ № 76 Піщальченко Д.Ю.  
23 Орехов Никита 2004 9 куп ООШ № 76 Піщальченко Д.Ю.  
24 Дребеда Александр 2007 9 куп ООШ № 76 Піщальченко Д.Ю.  
25 Сичов Михайло 2005 6 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
26 Федорчак Данило 2001 5 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
27 Савченко Данило 2001 5 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
28 Бучік Анатолій 1997 3 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
29 Дяченко Єлізавета 1998 3 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
30 Єрмак Яків 2002 3 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
31 Зайцев Антон 2000 3 куп КП «Джерело» Галенко Ю.І  
32 Пуховіч Денис 1999 6 куп ООШ № 76 Галенко Ю.І  
33 Піщальченко Денис 1994 1 дан ООШ № 76 Галенко Ю.І  
34 Рашевський Артем 1991 6 куп ООШ № 76 Галенко Ю.І  
35 Яременко Артем 2001 9 куп КП «Джерело» Піщальченко Д.Ю.  
Галенко Ю.І.          
             
Умеров Е.Е.          

ВІТАЄМО ВСІХ УЧНІВ.

http://youtu.be/3RTERbNq5l0

 

Спортивно-оздоровчий табір

СК «Святослав» 2013 рік

В період з 10.06.2013 року по 24.06.2013 року, на березі Азовського моря , спортивний клуб «Святослав» приймав учнів в спортивно-оздоровчому таборі для відпочинку та тренувань.

В 2013 році, вперше за час існування СК «Святослав», в тренувально-оздоровчому таборі були прийняті два заїзди вихованців по 17 дітей.

Розпорядок дня

6.00 — Підйом
6.05 — Ранковий туалет
6.15 — Ранкове тренування
7.45 — Сніданок
8.30 — Вихід на море
11.30 — Приготування обіду
12.30 — Обід
13.00 — Обідній сон
15.00 — Спорт-масові заходи
16.30 — Полуденок
17.00 — Вільний час
18.00 — Вечірнє тренування
19.30 — Приготування вечері
20.00 — Вечеря
20.30 — Культурно-масові заходи
21.45 — Вечірня перевірка
22.00 — Відбій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

По закінченню табору всі спортсмени залишилися в захваті від тренувань, розважальних заходів та моря.

 

http://youtu.be/S-NnT8oxO_o

 

 

 

Атестація Запорізьких вихованців 2013 року.

26 травня 2013 року, на базі КП «Навчально-реабілітаційного центру «Джерело», відбувся учбовий семінар та атестація з Таеквон-До, який проводився Запорізьким обласним осередком ВСТ для дітей та юнаків віком від 6 до 19 років. Атестацію приймав Енвер Умеров, тренер міжнародної категорії, IV-дан.

Для більшості учнів ця атестація була першою, вони складали іспит на жовті пояси. Юні таеквондисти демонстрували техніку блоків і ударів, проводили спаринги, здавали тести з фізичної підготовки, блищали знаннями в теорії таеквон-до. І хоча жовтий пояс це тільки початок, безсумнівно це перша перемога хлопців над собою на шляху свого розвитку. Це важливий крок на шляху до досконалості і набуття мудрості.

На атестацію прийшло багато рідних та близьких людей, які бажали підтримати своїх дітей. Вони затамувавши подих спостерігали за першими важливими кроками юних таеквондистів. Тому під час атестації в залі стояла тиша.

 Запорізькі вихованці та їх батьки висловлюють щіру подяку Умерову Енверу Еміровичу за викокий рівень та майстерність поведеної атестації і учбового семінару. Сабом намагався, враховуючи вік учасників, пояснити все доступною мовою, подаючи складні правила в ігровій формі. Тим самим він розташував до себе учнів.

На урочистій частині голова Запорізького обласного осередку ВСТ Зорба Сергій Степанович привітав таеквондистів наступними словами: «Бажаю не зупинятися на досягнутому, йти вперед та здобувати з легкістю нові щаблі спортивних досягнень!».

Вручення кольорових поясів, які підтверджують рівень майстерності у таеквон-до, відбулися в урочистій обстановці у присутності учасників змагань.

 

 

Результати атестації:

 

№ п/п

 ПІБ спортсмена

Дата народження

Отримали куп

Учбовий заклад

Тренер

1.

Алексєєнко Євгеній

2003

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

2.

Джамела Данило

2004

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

3.

Доценко Всеволод

2003

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

4.

Дударєв Богдан

2001

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

5.

Задорожній Данило

2003

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

6.

Картавенко Дарина

2002

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

7.

Куліковський Володимир

2004

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

8.

Мартусенко Альона

2003

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

9.

Савельєв Богдан

2004

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

10.

Семьохін Ернест

2002

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

11.

Сікорськая Ріната

2003

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

12.

Чорнокнижна Дар»я

2002

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

13.

Кандибко Карина

2000

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

14.

Манжула Юлія

2001

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

15.

Панащенко Дарина

1999

8 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

16.

Альмяшкін Дамір

2003

8 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

17.

Богуславський В»ячеслав

2002

8 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

18.

Волга Данило

2006

8 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

19.

Долгорукий Данило

2003

8 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

20.

Казка Кирило

2005

8 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

21.

Пехтєрєв Данило

2004

8 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

22.

Силенко Владислав

2005

8 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

23.

Фетісов Олексій

2005

8 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

24.

Фрібус Едуард

2002

8 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

25.

Краснокупський Констянтин

2001

8 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

26.

Сичов Михайло

2005

7 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

27.

Федорчак Данило

2001

6 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

28.

Савченко Данило

2001

6 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

29.

Бучік Анатолій

1997

4 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

30.

Дяченко Єлізавета

1998

4 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

31.

Єрмак Яків

2002

4 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

32.

Зайцев Антон

2000

4 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

33.

Панченко Андрій

1995

4 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

34.

Сікорськая Ангеліна

1998

4 куп

Интернат № 6

Галенко Ю.И.

35.

Пуховіч Денис

1999

7 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

36.

Піщальченко Денис

1994

2 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

37.

Рашевський Артем

1991

7 куп

ООШ № 76

Галенко Ю.И.

 

http://youtu.be/qfTLqwXanso

Першість Запорізької області з Таеквон-до

24 березня 2013 року, у місті Запоріжжя, відбувся обласний турнір «Першість Запорізької області з таеквон-до серед дітей та юнаків»

У змаганнях прийняли участь 65 спортсменів із Запорізької області, 22 з яких — діти з особливими потребами. Вік учасників 6-18 років. На турнірі відзначились новачки, які приступили до занять з таеквон-до лише у вересні минулого року. Таеквондисти з білими поясами продемонстрували спортивний характер, бажання до перемоги та хороший рівень фізичної підготовки!

Спортсмени змагалися у видах програми : спаринг  та формальні вправи (туль).

Усіх призерів нагороджено грамотами та медалями

Відеоролік найцікавішіх моментів турніру:  http://www.youtube.com/watch?v=O8RyN4KqOsI              

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ:

                                                  СПАРРИНГ ЮНІОРИ

Юніори 6-7 років до 25 кг.

I — Дідух Олексій — смт Якимівка

 

          II — Кардашов Анатолій — смт Якимівка

 

  III — Тімонін Дмитро — смт Якимівка

 

Юніори 6-7 років до 30 кг.

I — Дідух Олексій — смт Якимівка

 

II — Казка Кирилло — Запоріжжя

 

III — Сичов Михайло — Запоріжжя

 

Юніори 8-9 років до 25 кг.

      I — Казакевич  Микита — смт Якимівка

 

II — Шендрик Данило — смт Якимівка

 

         III — Шкуринський Микита — смт Якимівка

 

Юніори 8-9 років до 30 кг.

I — Джамела Данило — Запоріжжя

 

II — Енгель Евгеній — смт Якимівка

 

III — Давидкін Олексій — смт Якимівка

 

Юніори 8-9 років до 35 кг.

I — Задорожній Данило — Запоріжжя

 

II — Талпека Андрій — Мелітополь

 

III — Рабушка Назар — Мелітополь

          III — Куліковський Володмир — Запоріжжя

 
 

Юніори 8-9 років до 42 кг.

   I — Гарьковий Роман — смт Якимівка

 

II — Альмяшкін Дамір — Запоріжжя

 

  III — Фетісов Олексій — Запоріжжя

          III — Алеексєєнко Євгеній — Запоріжжя

 
 

Юніори 10-11 років до 30 кг.

I — Піліпчук Руслан — смт Якимівка

 

II — Чеченко Ілля — смт Якимівка

 

III — Єрмак Яків — Запоріжжя

 

Юніори 10-11 років до 35 кг.

I — Саввов Микита — смт Якимівка

 

        II — Сергієнко Артем — смт Якимівка

 II — Танасов Антон — Мелітополь

 
 

Юніори 10-11 років до 35 кг.

               I — Ніколаєв Олександр — Мелітополь

 

                  II — Савченко Данило — Запоріжжя

 

               III — Скрябін Владислав — смт Якимівка

               ІІІ — Гвоздєв Олександр — смт Якимівка

 
 

Юніори 10-11 років до 50 кг.

I — Фрібус Едуард — Запоріжжя

 

          II — Скрябін Владислав — смт Якимівка

 

Юніори 12-13 років до 40 кг.

I — Велков Ярослав — Мелітополь

 

II — Калініченко Ілля — смт Якимівка

 

                   III — Дударєв Богдан — Запоріжжя

III — Зайцев Антон — Запоріжжя

 
 

Юніори 13-14 років до 46 кг.

I — Стамінов Кирило — Мелітополь

 

II — Петрик Олександр — смт Якимівка

 

III — Бучік Анатолій — Запоріжжя

 

Юніори 14-15 років до 55 кг.

I — Іванов Данило — смт Якимівка

 

     II — Усольцев Артем — смт Якимівка

 

III — Захаров Артем — Мелітополь

 

Юніори  до 65 кг.

I — Сагуль Дмитро — Мелітополь

 

II — Хожаінов Денис — Мелітополь

 

III — Панченко Андрій — Запоріжжя

 

 

Юніорки до 30 кг.

I — Чорнокнижна Дар»я — Запоріжжя

II — Решетова Лера — Запоріжжя

Юніорки до 40 кг.

I — Мартусенко Альона — Запоріжжя

II — Сікорська Ріната — Запоріжжя

Юніорки  до 45 кг.

I — Сікорська Ангеліна — Запоріжжя

II — Ніколова Ольга — смт Якимівка

Юніорки до 60 кг.

I — Ніколова Ольга — смт Якимівка

II — Картавенко Дарина — Запоріжжя

 

        ФОРМАЛЬНІ ВПРАВИ  (ТУЛЬ)

Юніори 2 куп

I — Сергієнко Артем -тсмт Якимівка

II — Велков Ярослав — Мелітополь

III — Іванов Данило — смт Якимівка

IV — Танасов Антон — Мелітополь

Юніори 4 куп

I — Піщальченко Денис — Запоріжжя

II — Калініченко Ілля — смт Якимівка

Юніори 6 куп

I — Єрмак Яків — Запоріжжя

           II — Гвоздев Олександр — смт Якимівка

III — Панченко Андрій — Запоріжжя

Юніори 8 куп

I — Дідух Олексій — смт Якимівка

             II — Раффулаєв Магомед — смт Якимівка

ІІІ — Федорчак Данило — Запоріжжя

Юніорки 6 куп

I — Сікорська Ангеліна — Запоріжжя

II — Дяченко Єлізавета — Запоріжжя

III — Ніколова Ольга — смт Якимівка

Первенство Запорожской области 

24.03.2013 года в городе Запорожье в первые состоится первенство Запорожской области по Таэквон-до. При поддержки Всеукраинского союза Таэквон-до и  патранатом главы Запорожской областной ячейки  Таэквон-до Зорбы  Сергея Степановича, а так же спортивного клуба «Святослав». Первенство будет проходить в спортивном комплексе «Кристалл»  при Абразивном комбинате, по адресу г. Запорожье, ул. Димитрова 44. Приглашаются все команды Запорожской области. Открытие соревнований в 9:00, прибытие команд в 8:30. Заявки на участия принимаются до 20.03.2013 года на почтовый ящик  yliyatkd@mail.ru. В первенстве принимают участие дети и взрослые  от 6 до 30 лет.

Все вопросы по тел. 050-627-61-60 Юлия Игоревна

 

 

Семінар- атестація 

В рамках національного проекту «Здорова нація — майбутнє України» 17.05.2012 року на базі Запорізького навчально-реабілітаційного центру «Джерело» відбувся атестаційний семінар, який проводив Заслужений  тренер України, Майстер спорту України міжнародного класу, 4 дан м. Харків - Гагарін Віталій Вікторович 

Метою якого є підвищення уваги та залучення до активних занять спортом дітей з особливими вадами слуху та розвитку, дітей сиріт, учнів дитячих будинків та інтернатів. В ході проекту з метою контролю була  проведена оцінка якості інструкторського складу.

Завдання даного семінару підвищення рівня майстерності учнів та всі сторонній, гармонійний розвиток дітей.

На семінарі були присутні 18 учнів центру «Джерело», тренери СК «Святослав» Галенко Ю.І. та Брюховецький М.К., президент СК «Святослав» Зорба С.С., директор ЗНРЦ «Джерело» Нішенко О.В. та завуч з виховної роботи центру Коршунова Н.І.

В ході семінару Гагарін В.В. підкреслив високий спортивний рівень дітей та відмітив, що з їхніми вадами вони досягли великих результатів.

По закінченню семінару 10 учнів отримали зелені пояси (6 куп), 4 жовті (8 куп) та наймолодший вихованець отримав жовту нашивку (9 куп).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 февраля 2012 года на базе КП ЗУРЦ «Джерело» спортивный клуб «Святослав» проводит оздоровительно-развлекательную спартакиаду среди учащихся, воспитателей и родителей центра посвящённую Дню Защитника Отечества.

 

В программе:

  • увлекательные эстафеты
  • конкурс Настоящий мужчина 2012
  • показательное выступление спортсменов клуба
  • награждение участников